Javni poziv: Program javnih radova

Temeljem mjera za poticanje zapošljavanja Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, mjere „Javni rad„ i Programa javnih radova na području općine Bol za 2017. g., dana 15. studenog 2017. g. objavljuje

JAVNI POZIV

za iskazivanje interesa za zapošljavanje u Programu javnih radova Općine Bol za 2017. g.

Pozivaju se nezaposlene osobe da prijave interes za zapošljavanje u Programu javnih radova na području Općine Bol i to na sanaciji posljedica od požara i poslovima preventivnih mjera zaštite od požara i bujičnih poplava u razdoblju jesen/zima 2017./2018. godine.

Broj traženih radnika: 15.

Razina obrazovanja traženih radnika: NSS, SSS

Radno iskustvo nije bitno.

Mjesto rada: područje Općine Bol

Radovi će biti plaćeni u iznosu prosječne minimalne plaće 3.839,47 kuna bruto, a bit će pokriveni i troškovi prijevoza.

Maksimalno vrijeme trajanja javnih radova - 6 mjeseci.

Prijave interesa za rad se mogu podnijeti osobno u prostorijama Općine Bol, Uz Pjacu 2, Bol, najkasnije do 22. studenog 2017. godine.

Načelnik Općine Bol:

Tihomir Marinković